konferencja 2020
Początek:
17 Kwiecień 2020
Koniec:
17 Kwiecień 2020

Zmiana daty konferencji- nowy termin: 23.10.2020

Szanowni Państwo,
Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem (Covid-19) oraz odpowiadając na liczne pytania osób zainteresowanych naszą konferencją, informujemy , iż postanowiliśmy przenieść termin wydarzenia. Chcielibyśmy się z Państwem spotkać w październiku 2020. Obecnie trwają rozmowy z panem Kanclerzem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nad możliwością zorganizowania 6 Konferencji„ Dziecko z autyzmem w przedszkolu” w dniu 23.10.2020r na poprzednio ustalonych zasadach.
W związku z zaistniałą sytuacją, dotychczas uiszczone opłaty za udział zachowują ważność w nowym terminie.
O ostatecznej decyzji niezwłocznie Państwa poinformujemy. Bardzo Państwu dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość w tej szczególnej dla nas wszystkich sytuacji. Mamy nadzieję, że w 23 października uda nam się spotkać na kolejnym ciekawym wydarzeniu z cyklu „ Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu „
Wszelkie pytania i sugestie i ewentualne rezygnacje proszę kierować na info@autyzmkonferencja.pl ( rezygnację prosimy przesłać do 13.04.2020 mailem – w tytule prosimy wpisać -rezygnacja – a w treści nazwiska osób które rezygnują)

W przypadku osób, które dokonały już płatności a chciałyby mieć zwrócone pieniądze i tym samym zostać wykreślonym z listy uczestników, prosimy o kontakt mailowy do dnia 13 kwietnia 2020r. Prosimy by mail zawierał następujące informacje: tytuł – Rezygnacja, w treści – imię i nazwisko osoby/osób, które chcą otrzymać zwrot oraz nr konta bankowego, na który ma być on wykonany. –

Życzymy wszystkim zdrowia!
Do zobaczenia 23 października!

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenie na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

3.03.2020. Wyczerpanie pierwszej puli promocyjnej.
Informujemy, że pierwsza pula promocyjna na zapisy już została wyczepana. Obecnie cena, dla zgłoszeń grupowych lub dla osób które ukończyły III STOPNIOWY KURS: „TERAPIA BEHAWIORALNA DZIECI Z AUTYZMEM” w Instytucie Dziecka AUTUS , wynosi 95zł. Cena obowiązuje do wyczerpania puli promocyjnej.
Dodatkowo przypominamy, że wszyskie osoby znajdujące się na liście uczetników konferencji otrzymują prawo do rabatu 70zł, ważnego do końca 2020r., na wszystkie edycje kursu: III STOPNIOWY KURS: „TERAPIA BEHAWIORALNA DZIECI Z AUTYZMEM”
SZCZEGÓŁY, ZAPISY: https://www.autyzmkonferencja.pl/node/15