logo
godlo

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
im. Zbigniewa Tylewicza
w Poznaniu

Adres: ul. Szamarzewskiego 78/82, 60-569 Poznań

Kasa czynna:
pon. 8:00-12:00, wt.-czw. 9:00-13:00, pt. 10:00-14:00
email sekretariat@sosw.poznan.pl
phone (61) 847-30-95 (sekretariat)
phone (61) 847-20-95 (centrala)
phone (61) 847-59-12, (61) 847-20-95 wew. 39 (internat)
phone (61) 847-20-95 wew. 36 (księgowość)
phone (61) 867-53-13 (Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem)
Sekretariat czynny dla petentów:
pon.- pt. 8:00-14:00
NIP: 781-16-15-093      Konto Ośrodka: (PKO BP) 87 1020 4027 0000 1702 1263 9367      Konto Rady Rodziców: 91 1020 4027 0000 1502 0031 3700

Kadra pedagogiczna

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

INTERNAT

1

Bąkowski Jakub

 

 

58

Andrzejewska Iwona

 

2

Bezler Armin

 

 

59

Chlebna Marta

 

3

Bundyra-Warańska Małgorzata

 

 

60

Drukarczyk Michał

 

4

Cichocka Dorota

 

 

61

Konieczny Cyprian

 

5

Czabańska Lidia

 

 

62

Kopeć Teresa

 

6

Drewniak Lucyna

 

 

63

Kubiak Magdalena

 

7

Działowska Irena

 

 

64

Lorens Sylwia

 

8

Fitzermann Tomasz

 

 

65

Pacharzyński Grzegorz

 

9

Fliegner Jan

 

 

66

Plewa Kamila

 

10

Frątczak Marek

 

 

67

Szeszycka Monika

 

11

Grabowski Paweł

 

 

68

Wałdowska Małgorzata

 

12

Hurysz Mateusz

 

 

69

Zydorczyk Alicja

 

13

Jokiel Bogna

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

14

Kacprzak Marzena

 

 

70

Blok Marta 

 

15

Kaczmarek Hanna

 

 

71

Buchert Agnieszka

 

16

Kaplicka Aleksandra

 

 

72

Ciecieląg Marta

 

17

Karpiński Aleksander

 

 

73

Fabiszak Marta

 

18

Knopp Iwona

 

 

74

Fliegner Julia

 

19

Kotarski Marcin

 

 

75

Gajewska Maria

 

20

Kurach Mateusz

 

 

76

Juszczak Jagoda

 

21

Lapis Włodzimierz

 

 

77

Kapela Magdalena

 

22

Łajs Izabela

 

 

78

Kofel Jolanta

 

23

Napierała Adam

 

 

79

Lobert Sonia

 

24

Napierała Agnieszka

 

 

80

Macionga Marta

 

25

Nowak Barbara

 

 

81

Orkowski Adrian

 

26

Nowicki Artem

 

 

82

Pater-Słabuszewska Maria

 

27

Olech Wiesław

 

 

83

Popielarz Emila

 

28

Olszak Elzbieta

 

 

84

Wasielewska Małgorzata

 

29

Pawlaczyk Daria

 

 

85

Sołtyk Oliwia

 

30

Pięta Roman

 

 

86

Spychała Joanna

 

31

Półrolniczak Barbara

 

 

87

Szeląg Karolina

 

32

Przybylska -Rejment Beata

 

 

88

Teschner Leszek

 

33

Przygoda Magdalena

 

 

89

Tota Radosław

 

34

Raczyńska Marzena

 

 

90

Urbaniak Beata

 

35

Ratajczak Patryk

 

 

91

Wojciechowska Katarzyna

 

36

Raus Michał

 

 

92

Wojtkowiak Joanna

 

37

Reszel Kinga

 

 

 

 

 

38

Reszel Krystian

 

 

 

 

 

39

Senftleben Izabela

 

 

 

 

 

40

Serek Róża

 

 

PRZEDSZKOLE

41

Skorczyk Anna

 

 

93

Domańska Lidia

 

42

Staszak Dorota

 

 

94

Gnabasik Agnieszka

 

43

Suchanek Jacek

 

 

95

Kret Monika

 

44

Superczyński Daniel

 

 

96

Łotysz Marta

 

45

Sypniewska Dominika

 

 

97

Michałowska Anna

 

46

Tyczka Agnieszka

 

 

98

Ostrowska Weronika

 

47

Urbaniak Hanna

 

 

99

Paluszkiewicz Joanna

 

48

Warański Sylwester

 

 

100

Piętka Anna

 

49

Wasielewska Magdalena

 

 

101

Radkowska Katarzyna

 

50

Wawrzyniak Agnieszka

 

 

102

Rochowiak Zuzanna

 

51

Wencel Łukasz

 

 

103

Sobczak Joanna

 

52

Wysoczyńska Lidia

 

 

104

Świerzowska Magdalena

 

53

Żerdzińska Monika

 

 

105

Wojtkowiak Joanna

 

PSYCHOLOG / PEDAGOG / LOGOPEDA

 

106

Wysocka Dorota

 

54

Kolwicz Sylwia

 

 

107

Zielińska Joanna

 

55

Łątkowska-Trębacz Elżbieta

 

 

 

 

 

56

Milla Marta

 

       

57

Nagórski Paweł