logo
godlo

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
im. Zbigniewa Tylewicza
w Poznaniu

Adres: ul. Szamarzewskiego 78/82, 60-569 Poznań

Kasa czynna:
pon. 8:00-12:00, wt.-czw. 9:00-13:00, pt. 10:00-14:00
email sekretariat@sosw.poznan.pl
phone (61) 847-30-95 (sekretariat)
phone (61) 847-20-95 (centrala)
phone (61) 847-59-12, (61) 847-20-95 wew. 39 (internat)
phone (61) 847-20-95 wew. 36 (księgowość)
phone (61) 867-53-13 (Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem)
Sekretariat czynny dla petentów:
pon.- pt. 8:00-14:00
NIP: 781-16-15-093      Konto Ośrodka: (PKO BP) 87 1020 4027 0000 1702 1263 9367      Konto Rady Rodziców: 91 1020 4027 0000 1502 0031 3700

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

  • Elżbieta Olszak - dyrektor
  • Kinga Reszel - wicedyrektor  ds. dydaktycznych
  • Teresa Kopeć – wicedyrektor ds. wychowawczych

Pedagog, psycholog, logopeda

  • Kamińska Monika (zastępstwo Sylwia Kolwicz) - logopeda, neurologopeda
  • Ławecka Marta - psycholog
  • Paweł Nagórski - pedagog
  • Trębacz-Łątkowska  Elżbieta - psycholog

Nauczyciele w szkołach ponadgimnazjalnych

Przedmioty ogólne

  • Bezler Armin – wychowanie fizyczne
  • Cichocka Dorota
  • Czabańska Lidia – język rosyjski
  • Frątczak Marek - język angielski
  • Hurysz Mateusz - historia
  • Jokiel Bogna – przysposobienie do wiedzy w rodzinie
  • Kaczmarek Hanna - język polski
  • Kopeć Teresa - etyka
  • Kowalkiewicz Joanna - język angielski
  • Kotarski Marcin - historia, wiedza o społeczeństwie
  • Napierała Agnieszka
  • Nowak Barbara - język polski
  • Pawlaczyk Daria - geografia
  • Pięta Roman – wychowanie fizyczne
  • Przybylska-Rejment Beata– religia
  • Przygoda Magdalena - podstawy przedsiębiorczości
  • Raczyńska Marzena
  • Ratajczak Patryk – wychowanie fizyczne
  • Reszel Kinga - język angielski
  • Rujna Izabela
  • Sypień Hanna
  • Serek Róża - biologia
  • Urbaniak Hanna
  • Warański Sylwester – język polski
  • Wawrzyniak Agnieszka
  • Wysoczyńska Lidia - matematyka (technik informatyk)

 

Przedmioty zawodowe

  • Chlebna Marta
  • Fliegner Jan - przedmioty zawodowe (monter elektronik, technik elektronik)
  • Fitzermann Tomasz - przedmioty zawodowe (technik elektronik,  technik informatyk) - urlop
  • Grabowski Paweł  - chemia przedmioty zawodowe (monter elektronik,  technik elektronik)
  • Izabela Łajs - przedmioty zawodowe
  • Knopp Iwona
  • Napierała Adam
  • Nowicki Artem - przedmioty zawodowe (technik informatyk)
  • Kacprzak Marzena - przedmioty zawodowe
  • Karpiński Aleksander - przedmioty zawodowe (elektryk)
  • Olech Wiesław - przedmioty zawodowe
  • Półrolniczak Barbara - przedmioty zawodowe
  • Reszel Krystian
  • Suchanek Jacek - przedmioty zawodowe (technik elektronik, elektryk)
  • Łukasz Wencel - przedmioty zawodowe
  • Monika Żerdzińska - przedmioty zawodowe

Wychowawcy w Internacie

  • Andrzejewska Iwona
  • Chlebna Marta
  • Konieczny Cyprian
  • Kopeć Teresa
  • Kubiak Magdalena (zastępstwo Krzepicka Elwira)
  • Lorens Sylwia
  • Napierała Adam
  • Wałdowska Małgorzata
  • Witkowska Ewa
  • Reszel Krystian
  • Skrzydlewska Agnieszka (zastępstwo Mateusz Hurysz, Bogna Jokiel)

Nauczyciele w Gimnazjum dla dzieci z Autyzmem

  • Blok Marta
  • Juszczak Jagoda
  • Kapela Magdalena
  • Popielarz Emilia
  • Zeuschner Aleksandra (zastępstwo Jabłoński Piotr)

Nauczyciele w Szkole Podstawowej

  • Buchert Agnieszka
  • Chróst-Woźniak Monika
  • Dragas Marta
  • Fabiszak Marta
  • Fliegner Julia
  • Jackowiak Joanna
  • Kofel Jolanta
  • Pater-Słabuszewska Maria
  • Ręgałek Marta
  • Rymszewicz Beata (zastępstwo Orkowski Adrian)
  • Sosnowska Andżelika
  • Szeląg Karolina
  • Teschner Leszek
  • Urbaniak Beata
  • Tota Radosław

Wychowawcy w Przedszkolu dla Dzieci z Autyzmem

  • Domańska Lidia
  • Gorzelniak Bogna (zastępstwo Gnabasik Agnieszka)
  • Kopeć Magdalena (zastępstwo Paluszkiewicz Joanna)
  • Kret Monika
  • Kupczyk Buchert Katarzyna
  • Łotysz Marta
  • Michałowska Anna
  • Mikulińska Paulina
  • Mikołajczy Marta
  • Nowak Izabela
  • Piętka Anna
  • Szczublińska Katarzyna
  • Szymańska Ewa
  • Świerzowska Magdalena
  • Wojciechowska Katarzyna
  • Wysocka Dorota
  • Wrona Anna