Boccia coraz bardziej popularna!!!

Boccia w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży naszego Ośrodka. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów i nawiązaliśmy współpracę ze stowarzyszeniem dla Osób Niepełnosprawnych Start w Poznaniu. Celem jest przede wszystkim umożliwienie młodzieży aktywnego spędzania czasu wolnego, ponadto dla wyselekcjonowanej grupy osób biorącej udział w regularnych treningach przewidziane są dodatkowe atrakcje.

W ostatnim czasie 10 uczniów naszego Ośrodka miało okazję wziąć udział w dwóch tygodniowych obozach sportowych w Wągrowcu, które odbyły się w długi majowy weekend oraz ostatni tydzień wakacji. Warto zaznaczyć, że treningi są okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do stałego podnoszenia umiejętności sportowych. Jeden z naszych uczniów został zauważony przez trenerów kadry narodowej i jego postępy są na bieżąco monitorowane, ale o tym zapewne dowiemy się niebawem…

Galeria zdjęć…