Pierwsze sukcesy UKS BezBarier w Wągrowcu

W dniach 22-23.11.2019 drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego BezBarier uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego oraz Integracyjnym Turnieju Bocci. Jeżeli chodzi o tenis stołowy był to pierwszy start naszych zawodników w tego rodzaju zawodach i było to widoczne na tle zawodników trenujących kilka lub kilkanaście lat. Dla nas sukcesem był każdy zdobyty punkt, wygrany set oraz mecz. Żaden z naszych zawodników nie awansował do fazy finałowej, jednak zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Zdecydowanie lepiej zawodnicy zaprezentowali się w Turnieju Bocci, gdzie drużyna w składzie Kamil Miłowski (kapitan), Karol Lis i Natalia Rutkowska wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli 1 miejsce. Godnym odnotowania jest także fakt, iż druga drużyna w składzie Oliwia Grądzielewska, Kajetan Jurek oraz Krzysztof Ptasiński również była blisko podium i ostatecznie zakończyła rywalizację na 4 pozycji.

Galeria zdjęć…

Trenerzy:

Armin Bezler

Mateusz Kurach