Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu
logo

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
im. Zbigniewa Tylewicza
w Poznaniu

godlo

Za wcześnie, za szybko….

Za wcześnie, za szybko….

Życie nie składa się tylko z dobrych chwil, czasem dopadają nas również te złe. My dziś łączymy się myślami z rodziną naszej koleżanki i przyjaciółki, niezrównanej psiapsi. Liczyliśmy, że nigdy nie napiszemy tych słów, los jest jednak przekorny💔

Kochani, ze smutkiem zawiadamiamy, iż dnia 16.04.2022r. zgasł jeden z promyczków naszej szkoły. Po wielu stoczonych bitwach i walkach odeszła do wieczności nasza wspaniała koleżanka, nauczyciel i wychowawca z niesamowitym temperamentem Karolina Leszczyńska- Popiak💔

Karolinko ten czas spędzony z Tobą pokazał nam, czym tak naprawdę jest optymizm przez wielkie O, że jak się nie da, to i tak naprawdę się da, bo na wszystko znajdzie się sposób. Zawsze otwarta, zadowolona i nieustępliwa. Z niebywałym talentem do otwierania ludzkich serc i zjednywania sobie przyjaznych ludzi. Twój zaraźliwych śmiech już na zawsze pozostanie w murach naszej szkoły a oryginalny, czasem trochę rubaszny (niektórzy już nie spłoną rumieńcen) żart rozświetli nawet najbardziej pochmurne dni. Nie usłyszymy kolejnych historii o „Królowej Disco”, a nawet jeśli, to nie będzie to samo, bo tylko Ty potrafiłaś z własciwą sobie swadą snuć tę opowieść.

Dziękujemy Ci, że z nami byłaś i pokazałaś jak pięknie i w dobrym stylu można cieszyć się życiem, nieustannie czerpiąc z niego to co dla nas najlepsze. Pamiętaj o nas tak jak my o Tobie pamiętamy.

Będziemy tęsknić😥
Przemku, Mieszko, Miłoszu, jesteśmy z Wami❤️