W piątek nasze Przedszkolaki odwiedziły Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu, zamieniając się w prawdziwych detektywów przyrody.🕵🌳🌲
Z kartami pracy w dłoniach dzieci z wielkim zapałem poszukiwały konkretnych liści i roślin🌺🌼🌿. To zadanie było świetnym treningiem spostrzegawczości.👀
Wszystkim ogromnie podobał się spacer wśród zieleni i pięknych zapachów ogrodu.🍃🌷🌞
Odwiedzamy Ogród Botaniczny UAM