W tym tygodniu w szkole na lekcjach geografii zajmowaliśmy się turystyką.🌏🗺️ Nauczyciele organizowali projekty, quizy lub prezentacje o tematyce podróżniczej. Efektem tych zajęć są plakaty, które ozdobiły nasze korytarze. Przed nami długi weekend zachęcamy, żebyście dzielili się swoimi doświadczeniami z podróży – zdjęciami lub historiami, aby zachęcać wszystkich do odkrywania.
Turystyka w praktyce