Dziś klasa 1La wcieliła się w rolę czarodziejów z Harrego Pottera i stoczyła walkę z samym Voldemortem! Po przeszło godzinnej walce udało nam się zwyciężyć, rozwiązać różnego rodzaju łamigłówki i przejść niezliczoną liczbę ukrytych pomieszczeń aby ostatecznie uwolnić się z zamkniętego pokoju Escape roomu. W nagrodę dla dzielnych czarodziejów resztę dnia spędziliśmy świetnie bawiąc się na kręglach oraz zajadając różnymi smakołykami 🙂 próbowaliśmy też fasolek o różnych smakach, o niektórych chcemy jak najszybciej zapomnieć 🤢 życzymy dobrego długiego weekendu a maturzystom czarujemy proste zadania na egzaminie 🧙🍀🪄
Escape room