Majowe popołudnie postanowiliśmy z mieszkańcami spędzić na świeżym powietrzu. W tym celu po obiedzie, udaliśmy się nad Jezioro Rusałka. Śpiew ptaków, zapach wiosny i błysk jeziora stworzyły idealne tło do rozmów, spaceru i odpoczynku. Udało nam się również uchwycić piękne widoki. 🏖️🌅🌞🌳🐳 Pokaż mniej
Wyjście nad Rusałkę