Dziś, z okazji przypadającego w maju Dnia Strażaka, Przedszkolaki wybrały się do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przy ulicy Grunwaldzkiej👨🚒🚒
Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska ogromne wozy strażackie 🚛, przymierzyć prawdziwy hełm (ale był ciężki!) ⛑oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca strażaka.👨🚒
Dziękujemy Panom Strażakom za poświęcony czas i za to, że codziennie dbają o nasze bezpieczeństwo! 💪❤️
Dzień Strażaka