🚇Byliśmy w Warszawie! Podróż była długa, ale przyjemna, bo byliśmy razem i dopisywały nam humory. Warszawa zrobiła na nas ogromne wrażenie! Byliśmy w Zamku Królewskim, Łazienkach, na Starym Rynku. Widzieliśmy: Grób Nieznanego Żołnierza, ulicę Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, budynek Sejmu, Plac Krasińskich, ogród Biblioteki Uniwersyteckiej. Niezwykle udana była też wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz Planetarium. Szczególne wrażenie zrobiły na nas mówiące roboty, które prowadziły z nami prosty dialog. To była bardzo udana wycieczka! (awy)🚇
Wycieczka do Warszawy