KOMUNIKAT – INTERNAT!!!

Internat Ośrodka otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8-13 (wyjątek: 11 czerwca i 12 czerwca internat zamknięty). Prosimy mieszkańców o przybycie i zabranie rzeczy oraz uporządkowanie pokoju. Należy zdać pościel, klucz (zwrot kaucji), rozliczyć się z płatności (księgowość), oddać wypożyczone pozycje książkowe (biblioteka) oraz napisać podanie na kolejny rok szkolny 2020/2021. Należy to uczynić w terminie do 26 czerwca!

Przyjazd należy zapowiedzieć telefonicznie celem zachowania zasad bezpieczeństwa (61-8475912).

Na terenie Internatu obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa GIS w szczególności zaś konieczność zachowania odległości oraz konieczność zasłaniania twarzy i ust. Przy wejściu umieszczone są dozowniki, wchodząc na teren Internatu należy zdezynfekować ręce.

Wicedyrektor ds. wychowawczych

KOMUNIKAT!!!

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie

 Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej ogłoszoną w dniu 24.04.2020r. przedłużeniu zdalnego nauczania w szkołach w Polsce

dyrektor Ośrodka informuje:

w przedszkolu i we wszystkich szkołach Ośrodka nadal trwać będzie nauczanie zdalne. Uczniowie mają obowiązek zgodnie ze swoim planem uczestniczyć w zajęciach zdalnych z wykorzystaniem nośników uzgodnionych z nauczycielem. Przypominam, że wszelkie zawiadomienia i zadania przesyłamy sobie nawzajem komunikatorem w iDzienniku, zdalnie uczymy za pomocą platformy edukacyjnej i komunikujemy się przy pomocy mediów społecznościowych oraz innych nośników wskazanych przez nauczycieli.

Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za aktywny udział w zdalnym uczeniu. Niepewnych zachęcamy do bardziej aktywnych działań.

Dyrektor Elżbieta Olszak

Więcej wydarzeń…